Pilates in Paradise

Studyo

Pilatesle uzun yıllar önce tanıştım. Derslerime katılanların üzerinde aldığım hızlı sonuçlar pilatese olan inancımı daha çok arttırdı. Düzenli olarak derslere katılanlar günlük hayatlarındaki hareket konforundan, zihinsel rahatlıktan ve vücutlarındaki hafiflikten bahsediyorlardı. Uzun bir süre eğitmen olarak çalıştıktan sonra eğitimli ve uzman eğitmen kadromla kendi stüdyomu açmaya karar verdim.

Stüdyom Ataşehir’de Pilates İn Paradise ismi ile 2016 yılı itibari hizmet vermeye başladı.

Pilates İn Paradise, güvenli egzersiz ve pilatesi pilates yapan hareket ilkeleriyle kişiye özel pilates hizmetleri vermektedir.

Pilates İn Paradise eğitmenleri pilatesin sadece egzersiz yönünü öne çıkaran değil tüm eklem ve omurga dejenerasyonu üzerine spesifik çalışmalar yapmaktadır. Hepsi alanında uzman ve deneyimli eğitmenlerdir.

Unutmayın, pilates bir bitiş çizgisi geçme yarışı değil sağlıklı bir bedene kavuşmanın yarışıdır. Bizi tanımak ve pilatesin pilates hareket ilkelerine göre yapıldığı bir stüdyoyu ziyaret etmek isterseniz bize ulaşın. Sizi sağlıklı bir bedene kavuşturmak için sabırsızlıkla bekliyoruz.

Şimdiden bizi tercih ettiğiniz için teşekkür eder, Pilates İn Paradise ekibi adına saygılarımı sunarım.

Pilates İn Paradise

Açelya KARACA

İletişim Bilgilerimiz

Bize Ulaşın

Adres

Küçükbakkalköy mahallesi, Ahmet Muhip Dranas sokak, Selimoğlu Atasel No: 7, Ataşehir, İstanbul/Turkey

Email Adres

[email protected]

Telefon

02169692265

02169692265